Zrušení všech plánovaných akcí VCCO v roce 2020

Vážení přátelé a příznivci historických vozidel,

je nám velmi líto, že Vám musíme oznámit, že vzhledem k vývoji koronavirové nákazy v Evropě jsme nuceni zrušit všechny letošní plánované veteránské akce a to včetně výroční Moravia Rallye.

Ač jsme přípravě akcí věnovali velké úsilí a mnoho času, na prvním místě je vždy bezpečnost a zdraví účastníků našich akcí. Nevíme, kdy bude odvolán nouzový stav v České republice a obáváme se, že i po jeho ukončení bude pohyb občanů limitován do té míry a zdravotní rizika taková, že uskutečnit nějakou hromadnou akci nebude možné.

Zájemcům, kteří již uhradili účastnický poplatek na Moravii Rallye 2020 bude tento navrácen na účet z něhož byla částka odeslána a to v plné výši.

Vzhledem k tomu, že se letošní akce ruší, rozhodli jsme se zrušit i členské příspěvky do klubu pro rok 2020. Členům, kteří jej již uhradili bude také vrácen na jejich účet.

Pokud se podaří koronavirovou nákazu zdolat a umožní to i bezpečnostní opatření státu, rádi bychom po letních prádzninách zorganizovali aspoň jednodenní vyjížďku typu Slavíč, nebo Doroťanka. Doufejme, že vše nakonec v dobré obrátí a my budeme možnost se sejít aspoň při této příležitosti.

Abychom nekončili pesimisticky, můžeme Vám již dnes slíbit, že všechny plánované akce na letošní rok připravíme s o to větším úsilím v roce 2021.

Vaše případné dotazy prosím zasílejte na klubový e-mail vccostrava@gmail.com

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám hodně zdraví, optimismu a chuti do života.

Výbor VCCO

Veterán-1.JPG :: Pepa Bílek - kreslený humor

Autor: Veteran Car Club Ostrava