Zakončení sezóny 2019 na Horní Bečvě

V sobotu 23. 11.  jsme slavnostně zakončili veteránskou sezónu 2019 společenským večerem v hotelu Duo na Horní Bečvě. Počasí nám přálo a slunečného odpoledne mnozí členové využili k příjemné procházce krásnou podzimní přírodou a ti zdatnější i výšlapem na rozhlednu Miloňová. Po chutné večeři jsme členům, kteří letos oslavili kulatiny, popřáli a předali dary k upomínce jejich jubilea. Poté následovala tombola většinou humorných dárků věnovaných čeny klubu. Krásný večer jsme zakončili příjemným posezením s hudebním doprovodem. V neděli jsme se pak po snídani rozloučili a mnozí z nás ještě využili krásného počasí k vyjížďce beskydskou krajinou.

Děkujeme všem za účast na všech letošních akcích organizovaných naším klubem a už se těšíme na jubilejní sezónu 2020, kdy náš klub oslaví 50. výročí svého založení. Na příští rok připravujeme mnoho akcí včetně Moravia rallye.

Fotografie z zakončení sezóny najdete v naší fotogalerii a video natočené panem Markem můžete zhlédnout na našem YouTube kanále.

Autor: Veteran Car Club Ostrava