Výjezd na Doroťanku 2019

V sobotu 1. června 2019 uspořádal náš klub akci „Výjezd na Doroťanku 2019“ a v podstatě jsme si tak trochu na den dětí udělali vlastní „Den veteránistů“.

Program začal už brzy ráno výbornou společnou snídaní v restauraci Na Skok v Ostravě-Svinově, odkud jsme později i startovali. První zastávka po projížďce naším krajem byla přehrada Šance v Beskydech, kde nás čekala komentovaná prohlídka. Tato prohlídka byla speciálně pouze pro členy klubu VCCO! Dále jsme po prohlídce pokračovali stále do kopce až do cíle, na horskou chatu Doroťanku v Beskydech, která se nachází v nejzazším koutě Beskyd, daleko v lesnatých kopcích na hranici se Slovenskem. Tam byl pro nás za odměnu za dobrý orientační smysl připravený vydatný oběd a odpoledne dokonce i něco sladkého ke kávě.

Akce se dle všeho vydařila a děkujeme všem za účast. Fotografie z vyjížďky jsou již tradičně na naší online fotogalerii.

Výbor VCCO

Výjezd na Doroťanku, fotka snídaně ve Svinově Výjezd na Doroťanku, veteráni na Šanci Výjezd na Doroťanku, účastníci vyjížďky Výjezd na Doroťanku, veteráni před horskou chatou

Autor: Veteran Car Club Ostrava